Geslaagde leerlingen RSG Ter Apel

De namen van de geslaagde leerlingen zijn bekend. Gefeliciteerd!!

vmbo-bbl
techniek: Mark Arnoldus, Ter Apel; Jeaney Bal, Vlagtwedde; Arjan Hoezen, Emmer-Compascuum; Michael Jalving, Ter Apel; Julian Moesker, Valthermond; Linda van Oostenrijk, Vlagtwedde; Rik Pals, Ter Apel; Mark Rademaker, Nieuw-Weerdinge; Ashley Seewald, Bellingwolde; Roan Woortman, Emmer-Compascuum;

vmbo-bbl
verzorging: Celine Albers, Valthermond; Anouk Appeldorn, Valthermond; Fabiën Boelen, Ter Apel; Cèline Bossen, Vlagtwedde; Lisa Hardenberg, Ter Apel; Damanja Huiting, Erika-Haren (D); Jennifer Klaassens, Emmer-Compascuum; Mercedes May, Valthermond; Selina Pompstra, Roswinkel; Melanie Scheven, Ter Apel; Nikki Schlimback, 2e Exloërmond; Lonneke Visser, Ter Apel; Mark Waalkens, Vlagtwedde; Grietje Wiering, Ter Apel; Alisa Wind, Ter Apel

vmbo-kbl
techniek: Stefan Alting,Musselkanaal; Daniël Boonstra,Barger-Compascuum; Arjen Brouwer, Ter Apelkanaal; Roy Diepenbroek, Ter Apel; Wesley Dijkstra, Valthermond; Ingmar Dolfing, Altenberge (D); Danny Drenthen, Musselkanaal; Jarno Haan, Ter Apel; Stephan Karsten, Ter Apel; Bas Klaassen, Nieuw-Weerdinge; Björn Klein, Emmer-Compascuum; Xander Koelman, Sellingen; Milan Molema, Nieuw-Weerdinge; Arvid Oost, Musselkanaal; Pascal Oost, Emmer-Compascuum; Kaylian Potze, Nieuw-Weerdinge; Wijnand Roggeveen, Sellingen; Dion Scheepstra, Nieuw-Weerdinge; Ronald Scholte, Emmer-Compascuum; Owen van der Weide, Emmer-Compascuum; Sander Wessels, Emmer-Compascuum; Fabian Wubs, Ter Apelkanaal

vmbo-kbl
verzorging: Ryanne Dijks, Emmer-Compascuum; Marit Dol, Ter Apel; Rutger Euverman, Ter Apel; Kim Grinwis, Musselkanaal; Denyelle Heijnen, Emmer-Compascuum; Janiek Hendriks, Nieuw-Weerdinge; Britt van der Horst, Nieuw-Weerdinge; Esmee Kersbergen, Ter Apel; Esther Kok, Emmer-Compascuum; Paddy van Londen, Musselkanaal; Naomi van Loo, Emmer-Compascuum; Milou Naaijer, Ter Apel; Marije Nijenmanting, Ter Apel; Priscilia Poppema, Ter Apel; Kayleigh Reupkes, Ter Apel; Marije van Riezen, Ter Apel; Fabiënne Schomaker, Musselkanaal; Melanie Schuiling, Ter Apel; Anouk Tabak, Ter Apel; Kim Verbeek, Ter Apelkanaal; Daphne Welling, Emmer-Compascuum; Corina Wetemans, Ter Apel

mavo:
Emma Bakker, Over den Dijk; Esther Bakker, Sellingen; Nick Banus, Ter Apel; Mathijs Beverdam, Ter Apel; Jari Boekelo, Sellingen; Vera de Boer, Musselkanaal; Sander Boer, Erika-Haren (D); Liesbet Bos, Sellingen; Albert Bos, 2e Exloërmond; Ellen Brouwer, Nieuw-Weerdinge; Leslie Chiodaroli, Ter Apel; Erik van Dam, Ter Apel; Barrie Dijk, Roswinkel; Erin Dijkstra, Emmer-Compascuum; Robin Dragstra, Nieuw-Weerdinge; Niels Dreves, Vlagtwedde; Judith Godeke, Ter Apel; Nikia Grassgreen, Ter Apel; Yvon Grevink, Ter Apel; Ruben Gunnewijk, Ter Apel; Arjan Heeres, Sellingen; Linet van der Heide, Musselkanaal; Stef Heijnen, Emmer-Compascuum; Lychel Hemmen, Musselkanaal; Léon Hesselink, Roswinkel; Rachelle Huigen, Emmer-Compascuum; Sven Huigen, Emmer-Compascuum; Bjarne Huizing, Sellingen; Roy Huizing, Ter Apel; Jean Huizinga, Emmer-Compascuum; Maarten Jansen, Neurhede (D); Wendy Jonkman, Sellingen; Raoul van Kalmthout, Vlagtwedde; Laura Kaspers, Ter Apel; Jens Katuin, Roswinkel; Nienke Kelberg, Ter Apel; Sara Klumper, Ter Apel; Hannah Kriek, Ter Apel; Mindy van der Laan, Sustrum Moor (D); Frank Lensink, Roswinkel; Daphne Lich, Ter Apel; Liwon Lutjes, Vlagtwedde; Rob Manning, Musselkanaal; Fleur Manning, Ter Apel; Hedwich Meijer, Sellingen; Sarah Meijer, Musselkanaal; Jos Mensen, Mussel; Jennifer Middel, Emmer-Compascuum; Robin Mooi, Nieuw-Weerdinge; Michelle Mués, Ter Apel; Stefan Mul, Ter Apel; Sylvian Mulder, Ter Apel; Bryan Müter, Ter Apel; Caya Naaijer, Ter Apel; Janine Nieman, Ter Apel; Pien Nijhof, 2e Valthermond; Alida Oostindiër, Vlagtwedde; Joyce Oosting, Ter Apel; Mykha Pepping, Sellingen; Jordy Poppema, Ter Apel; Corné Prins, Ter Apel; Janine Siemers, Musselkanaal; Yvonne Smit, Nieuw-Weerdinge; Jordy Stanneveld, Ter Apel; Ilse Stap, Nieuw-Weerdinge; Pien Stel, Ter Apelkanaal; Elisa Struik, Valthermond; Soraya Tomassen, Haren (D); Jacco Tombergen, Nieuw-Weerdinge; Robin van Veen, Ter Apel; Daniek Veldman, Ter Apel; Lise Venekamp, Emmer-Compascuum; Quint Verbeek, Ter Apelkanaal; Ricardo Veth, Ter Apel; Marco van der Vlag, Musselkanaal; Savanna Vries, Ter Apel; Larissa Witteveen, Emmer-Compascuum; Melissa Wolgen, Ter Apel; Roy Zijlstra, Ter Apel

havo:
Jeroen Alting, Ter Apelkanaal; Lisa Arling, Ter Apel; Imke Broere, Ter Apel; Sebastiaan Bults, Ter Apelkanaal; Onno Busscher, Bourtange; Lieke Buurman, Musselkanaal; Floor Diepenbroek, Ter Apel; Daan Elsinga, Sellingen; Daphne Harms, Valthermond; Wessel Hemelt, Musselkanaal; Jasper Hendriks, Ter Apel; Sander Hofkamp, Nieuw-Weerdinge; Bas Hoijtingh, Ter Apel; Jurjan Horenga, Walchum (D); Mariël Houkes, Emmer-Compascuum; Patrick van der Kaap, Emmer-Compascuum; Carmen van der Kamp, Ter Apel; Mariël Katuin, Nieuw-Weerdinge; Leonie van Klinken, Ter Apel; Jolien de Kok, Roswinkel; Roy Meijering, Musselkanaal; Fennie Scheepstra, Roswinkel; Marjolein Schokker, Ter Apel; Nicole Steenkamp, Ter Apel; Willem Tanke, Ter Apel; Rik Teuben, Musselkanaal; Rick Weinans, Ter Apel; Jorn Wiekens, Musselkanaal

vwo:
Tom Busscher, Bourtange; Jorn Dokter, Emmer-Compascuum; Zenthe van Donselaar, Emmer-Compascuum; Matthijs Fehrmann, Musselkanaal; Pascalle Geerts, Emmer-Compascuum; Juliette Heslinga, Ter Apel; Eden Hinrichs, 2e Valthermond; Myrne Hulshof, Ter Apel; Kenny Ketelaar, Ter Apel; Reintje van Kranen, Bourtange; Nicolien Langes, Ter Apel; Laura Lensink, Roswinkel; Manon Manning, Sellingen; Sanne Meijer, Sellingen; Ryan Oldenburger, Emmer-Compascuum; Jolien Visser, Ter Apel; Collin Vos, Emmer-Compascuum; Martine Wegman, Nieuw-Weerdinge


Bericht geplaatst op : 16-06-2017


Nieuwsoverzicht

Onderwijs

RSG Ter Apel

Oude Weg 41
9561 LB Ter Apel
Tel. : 0599-581226
Email : info@rsgterapel.nl
IBAN : NL51 ABNA 0486 9671 90

© RSG Ter Apel 2017 - Alle rechten voorbehouden.

Disclaimer - Sitemap - Colofon - Contact